CENTRUM AUTÓSISKOLA

info@centrumautosiskola.eu
Nyitvatartás

E-learning

Helytől és időtől függetlenül, szabad időbeosztás szerint online is lehetőség van a KRESZ elméleti tananyag elsajátítására.

Aki az online képzést választja, annak nem kell a KRESZ tanfolyam időpontjaihoz igazítania programjait, az E-Learning képzést bárhol/bármikor el tudja kezdeni.
A rendelkezésre álló online tananyag és a próbavizsgák hozzájárulnak a sikeres KRESZ vizsgához szükséges tudás megszerzéséhez.

Folyamatosan indítunk E-Learning elméleti KRESZ online tanfolyamokat távoktatásos képzési rendszerben! Keressen minket és jelentkezéskor jelezze felénk, hogy a KRESZ elméleti képzést E-learning/online képzésként szeretné.
Mi azonnal létrehozunk egy belépési kódot a rendszerhez, és már tanulhat is!

Minden adminisztrációt, valamint vizsgára jelentkezést mi intézünk!
A tanfolyam elvégzésére 180 nap (max. 75 óra) áll rendelkezésre.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését vagy szeretne még többet megtudni, akkor szívesen állunk rendelkezésére jöjjön be irodánkba, hívjon minket vagy írjon e-mailt!

Vissza az előző oldalra!
CENTRUM AUTÓSISKOLA - Magyar